NIKE

W Karolina-Sport znajdziesz tylko oryginalne obuwie Nike, odzież Nike i akcesoria Nike. Produkty Nike to gwarancja świetnej jakości i niepowtarzalnego stylu.

Amerykańska marka jest największym producentem obuwia i odzieży sportowej na świecie. Współpracuje z gwiazdami sportu oraz wieloma ludźmi sukcesu. Charakterystyczna „łyżwa” lub też „fajka” ...

W Karolina-Sport znajdziesz tylko oryginalne obuwie Nike, odzież Nike i akcesoria Nike. Produkty Nike to gwarancja świetnej jakości i niepowtarzalnego stylu.

Amerykańska marka jest największym producentem obuwia i odzieży sportowej na świecie. Współpracuje z gwiazdami sportu oraz wieloma ludźmi sukcesu. Charakterystyczna „łyżwa” lub też „fajka” jak określa się potocznie logo
Nike, jest znakiem rozpoznawalnym w niemal każdym miejscu na ziemi. Każde buty Nike oznaczone tym logotypem niosą ze sobą wysokie standardy wykonania.

Nike doceniło najwięcej czołowych klubów piłkarskich w Europie. W gronie klientów popularnej marki są między innymi: FC Barcelona, Manchester City, Paris Saint-Germain, Juventus FC czy Atletico Madryt. Odpowiednie obuwie do gry, czyli korki są nieodzownym elementem każdego piłkarza na najwyższym poziomie. Wie o tym doskonale Cristiano Ronaldo, dla którego obuwie Nike stało się codziennym wyborem. W buty Nike zaopatrują się także inni czołowi piłkarze tacy jak: Anders Iniesta, Neymar, Zlatan Ibrahimović, Jakub Błaszczykowski czy wreszcie Robert Lewandowski.

Jednak
Nike to nie tylko piłka nożna. Uważany przez wielu za najlepszego tenisistę wszech czasów Roger Federer większość swoich sukcesów święcił „pod banderą” swojego amerykańskiego sponsora. Najsłynniejszy golfista Tiger Woods to także synonim sukcesów butów Nike. Mówiąc o koszykówce nie sposób nie wspomnieć o Michaelu Jordanie, dla którego powstała cała kolekcja butów Nike AIR JORDAN.

Obuwie i odzież Nike posiada ambasadorów na całym świecie. Dowodem tego są trenerzy Nike Marie Purvis, Holly Rilinger oraz Kirsty Godso, którzy prowadzą wielkie wydarzenia Nike na niemal każdym kontynencie.

Koncern obuwniczy jest znany z wielu już kultowych kolekcji butów, które swoje początki miały w latach 70-tych i 80-tych ubiegłego wieku. Serie
obuwia Nike Air Max z poduszką powietrzną, odświeżony model Nike Cortez, klasyczne Nike Air Force 1 oraz królujący na ulicach Nike Superstar. W naszym sklepie znajdziesz te i wiele innych modeli butów Nike.

Nike produkuję także wysokiej jakości odzież i akcesoria sportowe. Koszulki Nike, spodenki Nike, bluzy, kurtki, a także piłki, portfele, skarpetki to tylko niektóre rzeczy sygnowane znakiem jakości Nike.

Więcej

NIKE Jest 365 produktów.

na stronę
Pokazuje 13 - 24 z 365 elementów
Pokazuje 13 - 24 z 365 elementów