ADIDAS

W Karolina-Sport znajdziesz tylko oryginalne obuwie Adidas, odzież Adidas i akcesoria Adidas. Niemiecka marka to znak niezawodności i solidności, która cechuje każdą parę butów Adidas.

Współpracuje z największymi gwiazdami sportu oraz sponsoruje największe zespoły sportów drużynowych. Każdy kibic piłkarski zna zapewne takie takie drużyny jak Rea...

W Karolina-Sport znajdziesz tylko oryginalne obuwie Adidas, odzież Adidas i akcesoria Adidas. Niemiecka marka to znak niezawodności i solidności, która cechuje każdą parę butów Adidas.

Współpracuje z największymi gwiazdami sportu oraz sponsoruje największe zespoły sportów drużynowych. Każdy kibic piłkarski zna zapewne takie takie drużyny jak Real Madryt, Chelsea FC, Bayern Monachium czy AC Milan. To właśnie oni uznali Adidas swojego głównego partnera. W Polsce jakość
butów adidas doceniło aż 6 z 16 klubów Ekstraklasy (Górnik, Legia, GKS, Piast, Wisła, Ruch, Śląsk), co czyni firmę Adidas najbardziej popularną marką sportową w naszej najwyższej lidze. Wreszcie uważany za najlepszego piłkarza na ziemi Lionel Messi również zawdzięcza swoje osiągnięcie zaawansowanym technologicznie modelom korków i butów Adidas.
Najlepsi i najbardziej znani muzycy to też klienci
Adidas. Wystarczy wspomnieć, że kolekcja Adidas Superstar Supercolor sygnowana jest nazwiskiem Pharrella Williamsa.
Potentat obuwniczy zza naszej zachodniej granicy dla podniesienia ranki swoich produktów kooperuje z najlepszymi producentami samochodów.
Buty Adidas z metalicznym logo PORSCHE to znak elegancji i prestiżu.

Charakterystyczne logo (3 pochylone paski) znajdujące się na
obuwiu Adidas jest znane na całym świecie. Przez lata aktywności na rynku logo ewoluowało i powstawały jego różne wersje, lecz trzy paski zapadły najlepiej w pamięć rzeszom wiernych fanów butów Adidas.
O ogromnym uznaniu i renomie marki świadczy chociażby fakt, że często na każde buty sportowe mówimy potocznie „adidasy”.

Odzież młodzieżową tworzy dla
Adidas znana projektantka Stella McCartney.
Odzież i obuwie Adidas to niemal stuletnia historia firmy zawarta w niepowtarzalnym stylu i niebywałej jakości. Adidas jest obecnie największym producentem obuwia i odzieży sportowej w Europie.

W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę
butów sportowych Adidas, trampek Adidas, butów na co dzień Adidas, odzieży Adidas (koszulek, bluz, spodni i spodenek) oraz innych akcesoriów (piłki, portfele, skarpetki itp.)

Więcej

ADIDAS Jest 236 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 236 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 236 elementów