Informacje o nas

Karolina-sport.pl to sklep gdzie znajdziesz nie tylko modne obuwie i odzież sportową, ale również trendy i modę w internecie, światowy design i najciekawsze wzory. Witamy w naszym sklepie klientów, dla których obuwie to coś znacznie więcej niż tylko buty sportowe, podeszwa i materiał okrywający stopy. U nas odkryjesz zupełnie nowe znaczenie tego niezwykłego elementu garderoby. Obuwie dzisiaj to wyznacznik czasu, mody, charakteru i temperamentu. Dzięki nim możesz wyrazić swoją osobę i pokazać wszystkim jaki/a jesteś naprawdę.

Sprzedażą markowego obuwia, odzieży oraz akcesoriów sportowych zajmujemy się już od 1997 roku. Na początku naszej działalności sprzedawaliśmy obuwie jedynie poprzez sklep stacjonarny. Obecnie posiadamy dwa sklepy w Tarnowie przy ulicy Krakowskiej 8 ( w podwórzu). Od roku 2008 prowadzimy również sprzedaż naszych produktów poprzez serwis allegro pod nazwą użytkownika karolina-sport. Ogromna liczba pozytywnych komentarzy świadczy o naszej rzetelności i fachowości. Siedziba naszej firmy mieści się w Tarnowie w województwie małopolskim. Współpracujemy z oficjalnymi dystrybutorami najlepszych marek obuwia sportowego na terenie całej Polski m.in. takimi firmami jak Nike, Puma, Reebok, Adidas, Merrel, Converse, Cat, co zapewnia naszym klientom legalne i autentyczne pochodzenie oraz najwyższą jakość produktów.

Sprzedajemy tylko i wyłącznie obuwie oraz odzież sportową: oryginalną, nową, w pierwszym gatunku oraz bez wad w oryginalnym opakowaniu. Na zakupione produkty w karolina-sport.pl udzielamy 24 miesięcznej gwarancji z tytułu niezgodności towaru z umową pod warunkiem użytkowania zgodnie z przeznaczeniem i właściwej konserwacji na podstawie dowodu zakupu w postaci paragonu fiskalnego (faktury VAT na życzenie Klienta) dołączanego do każdego zakupu. Udzielona gwarancja obejmuje tylko wady fabryczne, ukryte.

Specjalnie dla naszych klientów do swojej oferty wybieramy tylko najciekawsze modele obuwia i odzieży sportowej, zachowując przy tym bardzo korzystne ceny. Liczne promocje i przeceny sprawiają, że nasze modele są w zasięgu każdego klienta. Naszym Klientom gwarantujemy szeroką ofertę a także szybka i sprawna wysyłka, bezpieczeństwo i komfort zakupów. Nieprzerwanie dbamy o to aby nasi klienci odczuwali satysfakcję z dokonanych zakupów w naszej firmie.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy Państwu miłą i fachową obsługę, zawsze służącą radą i pomocą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Prosimy o przygotowanie sobie kubka gorącej kawy lub kieliszka dobrego wina - nic więcej nie będzie potrzebne. Już teraz możesz zagłębić się w cudowny i niezwykły świat butów i odzieży sportowej najlepszych firm.