Polityka prywatności

Za politykę prywatności oraz obsługę techniczną sklepu karolina-sport.pl odpowiada Firma „Karolina” Wiesław Wojdyło. Gromadzimy i przetwarzamy tylko niezbędne dane osób, które korzystają z portalu, dbając o to, żeby informacje o użytkownikach nie trafiły w niepowołane ręce. Wszystko odbywa się w najwyższej trosce o dobro użytkownika oraz z poszanowaniem prawa.

Zapewniamy swoim klientom, których obsługujemy pełen dostęp do swoich danych oraz możliwość zmienienia ich lub usunięcia w dowolnym momencie. Klient Sklepu w dowolnej chwili może wyłączyć swoje konto albo zrezygnować z otrzymywania informacji drogą elektroniczną.

Sklep obsługiwany przez Firmę „Karolina” pozwala na korzystanie z niego w pełni anonimowo tak długo, jak użytkownik sobie tego życzy. Rejestracja na Sklepie wiąże się z podaniem ograniczonej ilości danych i jest w pełni darmowa oraz dobrowolna. Podanie danych jest kwestią wolnej woli i świadomego wyboru użytkownika. Jednak podanie danych niekompletnych lub nieprawdziwych może uniemożliwić realizację zamówienia.

Dane podane podczas rejestracji są przetwarzane tylko i wyłącznie za zgodą użytkownika. Przetwarzanie danych ma na celu badania marketingowe oraz lepsze dopasowanie oferty Sklepu oraz jego asortymentu do potrzeb jego klientów.

Sklep gromadzi dane osobowe aby lepiej dopasować treść, asortyment i reklamy pojawiające się w sklepie do potrzeb konkretnego użytkownika. Dane osobowa pomagają ponad to poprawić jakoś usług, wysyłać informacje o nowych produktach oraz prowadzić korespondencje z klientami sklepu w sprawach związanych z jego funkcjonowaniem.

Składając zamówienie Klient dobrowolnie podaje swoje dane teleadresowe, które zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie do dostarczenia zakupów.

Dokonując wysyłki towarów Sklep ani nikt inny nie informuje kuriera lub inną firmę dostarczającą towar co znajduje się w przesyłce, o ile nie wymaga tego prawo.

Przesyłki zawsze pakowane są w sposób uniemożliwiający identyfikację przedmiotów, które się w nich znajdują. Klient sklepu może wybrać formę dostarczenia przesyłki, która odpowiada mu najbardziej.

Klient Sklepu może sam, w pełni świadomie zdecydować jakie dane będą udostępniane innym gościom strony oraz obsłudze sklepu.

Osobom trzecim Sklep prezentuje zbiorcze opracowania statystyczne przygotowane na podstawie danych użytkowników, jednak stopień przetworzenia tych danych oraz ich prezentacja wyklucza identyfikację konkretnego użytkownika.

W przypadku gdy nastąpi wyraźne naruszenie prawa lub o dane osobowe wystąpią odpowiednie organy państwa Właściciel udostępni je tym instytucjom.

Rozwój Sklepu powoduje, ze polityka prywatności będzie się zmieniać, publikowana będzie zawsze z datą ostatniej zmiany. Korzystając z serwisu po tej dacie akceptujesz aktualna wersję polityki prywatności.

Sklep nie odpowiada za realizację oraz formę polityki prywatności na stronach zewnętrznych, do których linki znajdują się na stronach sklepu.

Użytkownikom, którzy korzystają z komputera wspólnie z innymi osobami (na przykład pracownia w szkole albo w pracy) radzimy po zakończeniu wizyty na naszej stronie skorzystanie z opcji wyloguj, aby inne osoby nie miały możliwości w żaden sposób podejrzeć ustawień konta lub wykorzystać go w sposób niezgodny z wolą jego właściciela.